Tworzenie stron internetowych

Wysokiej jakości strona internetowa to obecnie standard dla wielu firm. Posiadasz własne przedsiębiorstwo i chcesz pobić świat Internetu? Strona www to Twoja wizytówka, dzięki której masz szansę na dotarcie do klientów nie tylko z danego regionu, ale… z całego świata! Koniecznie zobacz też ofertę, w której tworzę internetowe strony ślubne!
Zobacz realizacje

Wiem, jak przyciągnąć klientów

Nie masz jeszcze swojej strony www w Internecie i jednocześnie brakuje Ci czasu na kursy czy szkolenia na temat ich tworzenia? Tworzenie stron internetowych to dla Ciebie czarna magia? Pozostaw tę sprawę profesjonaliście. Napisz mi o swojej działalności, a zrobię stronę internetową dla Ciebie. Strony tworzę w popularnym CMS o nazwie Wordpress, a gdy wszystko będzie już gotowe dostaniesz ode mnie szkolenie, dzięki któremu dowiesz się jak samodzielnie można wprowadzić tekst na stronę. Brak czasu na przyswojenie trendów w tworzeniu stron nie musi oznaczać ciągłego odkładania Twojego startu w Internecie. Napisz do mnie już dziś i się przekonaj!

Tworzenie stron internetowych - cennik

Kurs i gotowa strona internetowa to nie wszystko, co ode mnie otrzymujesz w ramach usługi stworzenia strony internetowej. Oferuję również dla moich klientów wsparcie po zakończeniu realizacji projektu. Jest ono określone czasowo i zależne od rodzaju pakietu, jaki wybierzesz dla siebie, decydując się na zamówienie projektu strony WWW. Wszystkie uwzględnione poniżej ceny są jedynie orientacyjne, a pełna wycena zostanie przedstawiona dopiero po kontakcie ze mną.

Prosta wizytówka

od 999zł
Twoim celem jest tylko posiadanie strony z formularzem kontaktowym? Nie zamierzasz prowadzić bloga, ani regularnie publikować nowych treści? W takim razie jest to idealna opcja dla Ciebie!

Lepszy niż konkurencja

od 1999 zł
Zamierzasz szeroko przedstawić ofertę swojej firmy? Chcesz prosty kalkulator wyceny usługi? Po prostu bądź lepszy/a niż konkurencja! Wspólnie określimy, co zrobić żeby zachęcić nowych klientów!

Jestem wymagający/a

od 3500 zł
Jest to opcja dla najbardziej wymagających klientów. Jestem gotów na Twoje najbardziej skomplikowane propozycje. Skontaktuj się ze mną, aby ustalić możliwości techniczne i nawiążmy współpracę!

Napisz już teraz!

Contact Form Demo (#3)

Jak będzie przebiegała współpraca?

Jesteś ciekawy/-a jak odbywa się współpraca ze mną? Na początek wyślę Ci krótki brief do wypełnienia, a gdy już go odeślesz, zabiorę się za tworzenie strony internetowej dla Ciebie. Jak długo to potrwa? Wiele zależy od przypadku i stopnia skomplikowania – przy małych projektach jedynie 2 tygodnie, a przy większych – do 12 tygodni. Gdy tworzenie stron internetowych dla Ciebie (tak, tak – możesz zamówić więcej niż jedną) zostanie już zakończone i zaakceptujesz mój projekt, wysyłam Ci fakturę VAT oraz kurs dotyczący tego jak samodzielnie można dodawać treści!

Stwórzmy Twoją wymarzoną stronę internetową wspólnie

Designastic to idealne miejsce do stworzenia Twojej wymarzonej strony internetowej. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu tworzę strony internetowe, które są funkcjonalne, estetyczne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Profesjonalne rozwiązania

Zapewniam profesjonalne usługi, które gwarantują, że Twoja strona jest stworzona perfekcyjnie. Mogę stworzyć idealną stronę dla Twojego biznesu. Sky is the liimit.

Optymalizacja SEO

Rozumiem znaczenie SEO w dzisiejszych czasach. Doskonale rozumiem również na czym polega optymalizacja stron pod kątem SEO. Koniecznie przekonaj się samemu!

Przystępne ceny

Oferuję konkurencyjne ceny, więc nie musisz rozbijać banku, aby uzyskać swoją wymarzoną stronę internetową.

Elastyczne płatności

Oferuję elastyczne opcje płatności i plany wsparcia dostosowane do Twoich wymagań.

Tworzenie stron internetowych - korzyści

Potrzebujesz strony internetowej, która będzie się wyróżniać i napędzać Twój biznes? Nie szukaj dalej. Dzięki moim usługom tworzenia stron internetowych wykorzystam moc WordPressa, aby tworzyć oszałamiające i bogate w funkcje strony internetowe, które przynoszą korzyści. Od niestandardowych projektów po proste szablony, zamienię Twoją wizję w rzeczywistość. Skontaktuj się już dziś i zobacz, jak moje usługi tworzenia stron internetowych mogą pomóc przenieść Twoją firmę na wyższy poziom!
designastic.pl © 2023.
crossmenu