Tworzenie sklepów internetowych

Jestem freelencerem. Tworzenie sklepu internetowego jest dość wyjątkowym zleceniem, ponieważ daje Klientowi narzędzie do zarabiania pieniędzy. Sklep tworzę w bezpiecznym CMS - Wordpressie, w oparciu o wtyczkę WooCommerce. Podczas procesu projektowego przekazuję klientom podstawową wiedzę z tego zakresu, tak aby byli w stanie sami wprowadzać treści na swoją stronę po zakończeniu współpracy. Zacznij sprzedawać online już dziś! Dzięki moim usługom tworzenia sklepów internetowych możesz szybko i niedrogo rozpocząć własny biznes ecommerce. Wykorzystuje najlepsze praktyki, aby zapewnić, że Twój sklep będzie wyglądał świetnie i działał bez zarzutów. Przygotuj się do sprzedaży - dzięki Designastic rozwój sklepu internetowego jest prosty!
Zobacz realizacje!

Co gwarantuje w ramach stworzenia sklepu?

Tworzę sklepy na platformie Wordpress. Dzięki korzystaniu z tego profesjonalnego oprogramowania CMS, mogę zbudować zarówno prosty, jednoproduktowy sklep na Wordpressie, jak i bardziej skomplikowane platformy sprzedażowe. Aby dowiedzieć się czego potrzebujesz, zaczynamy współpracę od wypełnionego przez Ciebie briefu. Na tej podstawie tworzę sklep, do którego możesz zgłosić uwagi. Po ostatecznej akceptacji przesyłam fakturę rozliczeniową. W swojej ofercie nie mam ukrytych kosztów. Zależy mi na pełnym zadowoleniu klienta.

Sklepy internetowe w Wordpressie

Podstawową wtyczką do budowy sklepu internetowego jest wtyczka WooCommerce. Dzięki niej można sprawić, że sklep będzie w pełni funkcjonalny. Tworzenie sklepów woocommerce pozwala na podpięcie płatności internetowych, zarządzanie wysyłkami, integrację z hurtowniami i inne. Wybrałem połączenie Wordpress i WooCommerce bo pozwala to na stworzenie dla klienta w pełni intuicyjnego sklepu internetowego. Poza tym mnogość wtyczek i motywów do wordpressa jest tak duża, że jestem w stanie przygotować sklep, który trafi w gusta każdego zlecenodawcy.

Tworzenie sklepów internetowych - cennik

Dając mi zlecenie na tworzenie sklepu internetowego wordpress możesz wybrać jeden z trzech pakietów: Light, Standard i Extra. W każdym z nich poświęcam na Twój sklep określoną ilość czasu i proponuję Ci coraz więcej funkcjonalności. Na budowę sklepu potrzebuję od 2 do 14 tygodni. Dodatkowo po zakończeniu realizacji przekazuję Ci kurs, w którym tłumaczę jak dodać samemu produkt i zmienić treści. Dzięki temu możesz prowadzić swój sklep zupełnie sam, lub przekazać to narzędzie pracownikowi.

Prosty
sklep

od 1999zł
Masz tylko kilka produktów, które chcesz zaprezentować potencjalnym klientom? Nie potrzebujesz narzędzia do integracji e-commerce typu baselinker? Ta opcja jest idealna dla Ciebie!

Lepszy niż konkurencja

od 3999 zł
Zaawansowany sklep z integracją z narzędziami e-commerce, zaawansowanymi bramkami płatności, wariantami produktów. Koniecznie dowiedz się więcej, a uzyskasz dokładną wycenę. Zacznijmy współprace już dziś!

Jestem wymagający/a

od 5999 zł
Niezależnie od tego, czy masz proste, czy złożone pomysły, jestem tutaj, aby pomóc je urzeczywistnić. Skontaktuj się ze mną, porozmawiajmy o możliwych rozwiązaniach technicznych i połączmy siły, aby urzeczywistnić Twoją wizję.

Każdy sklep podlega indywidualnej wycenie, skontaktuj się za mną!

Contact Form Demo (#3)
designastic.pl © 2023.
crossmenu